Τε. Φεβ 28th, 2024

Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των ψήφων στις εκλογές της ΕΣΗΕΑ.

Αναλυτικά και σύμφωνα με τα τελικά αποτελέσματα, ψήφισαν 2.822 δημοσιογράφοι, εκ των οποίων τα έγκυρα ήταν 2.734, 35 τα άκυρα και 53 τα λευκά. Πρώτος αναδείχτηκε ο συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ», με 986 ψήφους και 4 έδρες, δεύτερος ο συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ» με 586 ψήφους και 3 έδρες. Ακολουθούν η «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ» με 462 ψήφους και 2 έδρες και με μία έδρα η «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» με 263 ψήφους και η «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ» με 231 ψήφους. Ο συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΜΜΕ» έλαβε 206 ψήφους και δεν κατάφερε να πάρει έδρα στο Δ.Σ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ721Εκλέγεται
2ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)413Εκλέγεται
3ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ361Εκλέγεται
4ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)246Εκλέγεται
5ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ240Αναπληρωματικός
6ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ135Αναπληρωματικός
7ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ123 
8ΠΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ114 
9ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ111 
10ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ110 
11ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ100 
12ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ96 
13ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)82 
14ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ76 
15ΟΝΙΣΕΝΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ (ΚΩΣΤΑΣ)74 
16ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝI ΑΝΔΡΕΑΣ68 
17ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ67 
18ΡΕΒΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ64 
19ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)62 
20ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ61 
21ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ60 
22ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ58 
23ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ57 
24ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ56 
25ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)55 
26ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ53 
27ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ51 
28ΤΣΙΜΠΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ)50 
29ΠΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ49 
30ΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ48 
31ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ48 
32ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ48 
33ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ47 
34ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ47 
35ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ47 
36ΣΟΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ47 
37ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46 
38ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ46 
39ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ45 
40ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ44 
41ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ44 
42ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ40 
43ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ40 
44ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΣΣΥ)39 
45ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ38 
46ΜΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΓΙΟΣ38 
47ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)37 
48ΜΠΟΪΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)36 
49ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ36 
50ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ36 
51ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ35 
52ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ35 
53ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ35 
54ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)35 
55ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ34 
56ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ34 
57ΠΟΛΥΖΩΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)34 
58ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ33 
59ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ33 
60ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ33 
61ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ32 
62ΓΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ32 
63ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ32 
64ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ32 
65ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ31 
66ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ31 
67ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ31 
68ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ30 
69ΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ30 
70ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΛΗ)30 
71ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ29 
72ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28 
73ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28 
74ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)27 
75ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ25 
76ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ25 
77ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ22 
78ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ22 
79ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)22 
80ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ22 
81ΦΑΛΤΑΪΤΣ ΑΝΝΑ22 
82ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ21 
83ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20 
84ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ20 
85ΓΡΑΦΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ19 
86ΚΙΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)19 
87ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ19 
88ΧΡΙΣΤΟΔOYΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ19 
89ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ18 
90ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ18 
91ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ18 
92ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ17 
93ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ16 
94ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ16 
95ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16 
96ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ16 
97ΚΩΤΣΟΥ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ)15 
98ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ15 
99ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ14 
100ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ14 
101ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ13 
102ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ12 
103ΜΠΑΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ12 
104ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ11 
105ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΟΙΒΗ11 
106ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ10 
107ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ9 
108ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ9 
109ΡΕΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6 
110ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ5 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ228Εκλέγεται
2ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ176Αναπληρωματικός
3ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ163Αναπληρωματικός

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ286ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)233ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΨΑΡΑ ΜΑΡΙΑ188ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ128Αναπληρωματική
5ΓΙΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)110Αναπληρωματική
6ΚΑΤΣΙΜΗ ΕΛΕΝΗ – ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)95Αναπληρωματική
7ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ92 
8ΚΟΨΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ92 
9ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΙΩΑΝΝΕΤΑ (ΑΝΝΕΤΑ)91 
10ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)87 
11ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ72 
12ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ72 
13ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ (ΝΑΤΑΛΙ)72 
14ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ69 
15ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ69 
16ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ65 
17ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)62 
18ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ61 
19ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ58 
20ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ58 
21ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ)55 
22ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ52 
23ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ51 
24ΚΡΗΜΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΛΥ)49 
25ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΑ49 
26ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)47 
27ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ)47 
28ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ47 
29ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ46 
30ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ46 
31ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)45 
32ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ)45 
33ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ44 
34ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)43 
35ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ42 
36ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ)42 
37ΛΑΜΠΑΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)41 
38ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)41 
39ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36 
40ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ36 
41ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ35 
42ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ35 
43ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ35 
44ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ35 
45ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ34 
46ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ33 
47ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)33 
48ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)32 
49ΠΡΟΒΟΛΙΣΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ29 
50ΚΑΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28 
51ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)27 
52ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ26 
53ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ26 
54ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ26 
55ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ26 
56ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ25 
57ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ25 
58ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ25 
59ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ24 
60ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ24 
61ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ23 
62ΤΣΙΜΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ23 
63ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)22 
64ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ22 
65ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)20 
66ΚΟΥΝΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ20 
67ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ20 
68ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)20 
69ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ19 
70ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ17 
71ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)17 
72ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ17 
73ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ16 
74ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ15 
75ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ)15 
76ΨΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)15 
77ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ14 
78ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ14 
79ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)14 
80ΣΧΙΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)14 
81ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ12 
82ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ11 
83ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ11 
84ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ9 
85ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)9 
86ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΤΑ)8 
87ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)8 
88ΤΖΑΚΩΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ8 
89ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)7 
90ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ7 
91ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ6 
92ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)6 
93ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΙΛΙΑ)5 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ163Εκλέγεται
2ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ158Αναπληρωματικός

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ267Εκλέγεται
2ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ227Εκλέγεται
3ΓΥΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΧΡΟΝΗΣ101Αναπληρωματικός
4ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ79 
5ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ76 
6ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ74 
7ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑ)74 
8ΔΕΝΑΞΑ ΜΑΡΙΑ69 
9ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ61 
10ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)46 
11ΚΑΡΦΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ)44 
12ΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ43 
13ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ)41 
14ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ39 
15ΤΣΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ38 
16ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ36 
17ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ34 
18ΦΙΛΙΠΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)34 
19ΚΟΛΟΒΟΥ  ΜΑΡΙΑ33 
20ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)32 
21ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ31 
22ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ28 
23ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ28 
24ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ27 
25ΡΙΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ27 
26ΓΑΛΑΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ26 
27ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26 
28ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ26 
29ΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ25 
30ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ25 
31ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ24 
32ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ23 
33ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ22 
34ΦΥΚΑ ΣΟΦΙΑ22 
35ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ21 
36ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)21 
37ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ21 
38ΖΟΥΓΡΑ  ΜΑΡΙΑ19 
39ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΑ)19 
40ΦΙΚΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ19 
41ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)18 
42ΣΑΡΑΚΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ18 
43ΣΟΥΧΑΪΕΜΠ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ18 
44ΠΡΕΝΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ17 
45ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΗΤΣΗ)17 
46ΒΡΥΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ16 
47ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ16 
48ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)15 
49ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ15 
50ΜΕΝΟΥΤΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΣ)15 
51ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ15 
52ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ15 
53ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΠΕΣΥ)14 
54ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ14 
55ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ14 
56ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ13 
57ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ13 
58ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ13 
59ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ12 
60ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ12 
61ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ12 
62ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ12 
63ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ12 
64ΤΟΝΤΟΡ ΒΕΡΟΝΙΚΑ12 
65ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ11 
66ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)11 
67ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ)11 
68ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ10 
69ΚΑΡΑΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)10 
70ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ10 
71ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ10 
72ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ10 
73ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ9 
74ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ9 
75ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ9 
76ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ9 
77ΠΑΣΣΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΠΙΔΑ9 
78ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ8 
79ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ8 
80ΖΙΟΒΑΣ ΦΩΤΗΣ8 
81ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ8 
82ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8 
83ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ8 
84ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7 
85ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ)7 
86ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ7 
87ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ7 
88ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ7 
89ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ6 
90ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ6 
91ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ5 
92ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)4 
93ΣΟΥΡΔΗ ΕΛΕΝΗ3 
94ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ2 
95ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ1 
96ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ0 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ126Εκλέγεται

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)105Εκλέγεται
2ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ101Αναπληρωματική
3ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ75Αναπληρωματικός
4ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ64Αναπληρωματικός
5ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ41 
6ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ40 
7ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38 
8ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ38 
9ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ31 
10ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ31 
11ΚΑΛΛΙΓΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ30 
12ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ28 
13ΒΑΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ27 
14ΛΟΓΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ26 
15ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ26 
16ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ25 
17ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ25 
18ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24 
19ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ23 
20ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ22 
21ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ22 
22ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ22 
23ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ22 
24ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ21 
25ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ21 
26ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ20 
27ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ20 
28ΤΣΙΒΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)20 
29ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ19 
30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ18 
31ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ18 
32ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ18 
33ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ18 
34ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ17 
35ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ17 
36ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ17 
37ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ17 
38ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ)16 
39ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ16 
40ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ16 
41ΜΥΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ15 
42ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)15 
43ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)14 
44ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ14 
45ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ14 
46ΚΥΡΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ14 
47ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ14 
48ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ13 
49ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ13 
50ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)13 
51ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ11 
52ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ ΙΩΣΗΦ11 
53ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ11 
54ΜΠΑΜΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ11 
55ΚΑΜΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ10 
56ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ10 
57ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ10 
58ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ9 
59ΜΕΖΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ9 
60ΜΟΣΧΟΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ9 
61ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ7 
62ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ7 
63ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ7 
64ΓΕΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ6 
65ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ6 
66ΠΑΠΑΞΕΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ5 
67ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ4 

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ168ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ133Αναπληρωματικός
3ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ59 
4ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ43 
5ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ43 
6ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ37 
7ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ37 
8ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)36 
9ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ31 
10ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ28 
11ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ28 
12ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)25 
13ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22 
14ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ19 
15ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)19 
16ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ18 
17ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ18 
18ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΟΛΓΑ17 
19ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ17 
20ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ16 
21ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ16 
22ΒΡΑΔΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ13 
23ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ13 
24ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ12 
25ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ12 
26ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ11 
27ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)8 
28ΒΕΗΣ – ΚΑΜΝΑΡΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ7 
29ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ7 
30ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

 1ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ81 
     
         

VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΜΜΕ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ102 
2ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)98 
3ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ79 
4ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ54 
5ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ52 
6ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ49 
7ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ45 
8ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ44 
9ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΑ42 
10ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ36 
11ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)35 
12ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ31 
13ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ31 
14ΜΠΟΥΤΣΗ ΜΥΡΤΩ30 
15ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ29 
16ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΖΑΝΙΝ)28 
17ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ28 
18ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ27 
19ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ26 
20ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ25 
21ΚΑΡΔΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ24 
22ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ23 
23ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ22 
24ΒΩΒΟΣ – ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ16 
25ΔΗΜΑΡΤΙΚΑ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΕΛΙΝΑ)16 
26ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ16 
27ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ15 
28ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ14 
29ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ13 
30ΧΑΧΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ13 
31ΠΕΛΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ12 
32ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ11 
33ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ11 
34ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ10 
35ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)9