Πα. Ιούλ 12th, 2024

Οι αγώνες για τα playouts της Super League και τα παιχνίδια για τα playoffs της Basket League είναι αυτά που ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS10 Κροατία

10:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών τένις Τελικός Διπλού Ανδρών

11:20 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS11 Κροατία

12:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS12 Κροατία

12:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών τένις Τελικός Μονού Γυναικών

13:45 ΕΡΤ3 Βέροια – ΠΟΤ Ηρακλής Super League 2

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χαρτς – Ρος Κάουντι Scottish Premiership

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λορέντζο Μουζέτι – Στέφανος Τσιτσιπάς Barcelona Open

14:30 Novasports Premier League Φούλαμ – Λιντς Premier League

15:00 Novasports 1HD Οσασούνα – Ρεάλ Μπέτις La Liga

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τόφας – Αναντολού Εφές Turkish Basketball Super League

16:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ολυμπιακός Play off μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαλερνιτάνα – Σασουόλο Serie A

16:30 Novasports Extra 1 Μπόχουμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Χέρτα Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:30 Novasports 2HD Χόφενχαϊμ – Κολωνία Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουίγκαν – Μίλγουολ Sky Bet EFL Championship

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Barcelona Open

17:00 Novasports Start Μπρέντφορντ – Άστον Βίλα Premier League

17:00 Novasports 6HD Κρίσταλ Πάλας – Έβερτον Premier League

17:00 Novasports 4HD Λέστερ – Γουλβς Premier League

17:00 Novasports Premier League Λίβερπουλ – Νότιγχαμ Φόρεστ Premier League

17:15 Novasports 1HD Αλμερία – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

18:00 Novasports Extra 3 Οσέρ – Λιλ Ligue 1

18:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μάντσεστερ Σίτι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Emirates FA Cup

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Τορίνο Serie A

19:15 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – Ατρόμητος Super League

19:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:15 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – Κολοσσός H Hotels Play off μπάσκετ

19:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League

19:15 Novasports Prime Λεβαδειακός – Ιωνικός Super League

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Πρέστον – Μπλάκμπερν Sky Bet EFL Championship

19:30 Novasports Start Βαγιαδολίδ – Ζιρόνα La Liga

19:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA

21:30 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

21:30 Novasports 3HD Μπράουνσβαϊγκ – Μαγδεμβούργο Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σαμπντόρια – Σπέτσια Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαρτσελόνα – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

22:00 Novasports 2HD Λανς – Μονακό Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Φοίνιξ Σανς NBA

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πάσος Φερέιρα – Πόρτο Liga Portugal